• Tüm Kategoriler
  • Bmw 1 Serisi F20 Enjektör

   Fiyat:
   8.538,66 TL
   Aynı Gün Kargo

   Bmw 1 Serisi F20 Enjektör 13537798446

   Belirtilen Bmw Yedek Parça Fiyatı Adet Fiyatıdır.Ürünü Satın Almadan Önce Müşteri Temsilcimizle İletişime Geçerek Aracınıza uyumluluğunu Şase Numaranızdan Mutlaka teyid ettiriniz.
   Siparişleriniz İçin +905362752485 Veya +902126243222
    

   Enjektör Nedir?

   Enjektörler araç parçaları arasında çok fazla duyulan parçalardan biri değildir. Ancak bilinenin aksine enjektörler motorun en pahalı parçalarından biri olarak geçmektedir. Dizel ve benzinli motorlarda kullanılmakla birlikte genel olarak önemli bir iletim işlemini gerçekleştirir. Enjektör nedir sorusuna genel bir tanım ile cevap vermek gerekirse, araç motoru için ihtiyaç olan enerjiyi sağlayan ve yakıt için gerekli olan iletimi gerçekleştiren sistemdir. Yakıtın araç içerisinde depolanmasından sonra temizlenmiş bir şekilde sisteme geri dönmesini sağlayan enjeksiyon sistemi, aynı zamanda püskürtülmesi gereken yakıtın da basıncını artırmaktadır. Motorun tüm devir sistemi ve çalışma yükleri üzerinde yakıtı istenilen zaman da ve miktarda silindirlere püskürtmektedir. 

   Enjektör denildiğinde ilk olarak dizel motorlar akla gelmektedir. Oldukça büyük yakıt basınçlarına dayanıklı olmasıyla bilinen enjektörler, yakıtı yüksek bir basınçla optimize eder ve silindir içine doğru püskürtme işlemi yapmaktadır. Enjektörlerin yakıtı püskürttükleri alana enjektör memesi denmektedir. Enjektör memesi üzerinde bir taneden 7 taneye kadar delik sayısı bulunabilmektedir. Delik sayısı bu noktada artırılabilir ancak enjektör için toplam delik sayısı genel olarak bellidir. Bu durum enjektörün çapı ile alakalı bir durumdur. Bmw 1 Serisi F20 Aracınız İçin Tıklayınız.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu13537798446
   MarkaBosch
   Stok DurumuVar
   13537798446
    

    

    


   2023 © Ecrin Yedek Parça, Tüm Hakları Saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.