• Tüm Kategoriler
  • Ecrin Yedek Parça 0212 624 32 22

    Ürünlerinizi Satın Almadan Önce Aracınızın Şase Numarasını Müşteri Temsilcisi İle Paylaşarak Stok Durumunu ve Aracınıza Uyumlu Olup Olmadığını Kontrol Ediniz.Teyid Ettirilmeden Satın Alınan Ürünün İadesinde Banka Ücret Kesintisi Müşteriye Aittir.Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bmw Yedek Parça

   Bmw Yedek Parça, Mercedes, Land Rover, Range rover, Mini Cooper Yedek Parça Lideri

   Bmw 5 Serisi F10 Lastik Basınç Sensörü

   Fiyat:
   35,00 EUR + KDV
   KDV Dahil:
   743,03 TL
   Aynı Gün Kargo

   Bmw 5 Seri F10 Kasa Lastik Basınç Sensörü 36106856209

   Belirtilen Bmw Yedek Parça Fiyatı Adet Fiyatıdır.Ürünü Satın Almadan Önce Müşteri Temsilcimizle İletişime Geçerek Aracınıza uyumluluğunu Şase Numaranızdan Mutlaka teyid ettiriniz.

   Siparişleriniz İçin +905362752485 Veya +902126243222
                          
                                 BMW 1 SERİSİ F20 LASTİK BASINÇ SENSÖRÜ NASIL SIFIRLANIR.
   • Büyük olasılıkla bildiğiniz gibi, bir az şişirilmiş lastik patlayabilir veya araba kullanıyorsanız ve Bmw 1 serinizin lastik basınç göstergeleri yanarsa, oldukça hızlı bir şekilde yoldan çekilin, otoyoldaysanız her ihtimale karşı direksiyonunuzu kuvvetli tutun.
   • Bir kez durdu, lastiklerinizin durumunu görsel olarak kontrol edin, eğer biri tamamen düz ise, tekerleğinizi değiştirin, sadece düşük şişirilmişse dikkatli bir şekilde bir benzin istasyonuna gidin.
   • Basınç göstergesini kullanarak Bmw 1 serinizin lastik basıncını kontrol edin ve marka önerilerine uyun. sürücü kapısındaki bir etikette.
   • Bu yeniden enflasyon sırasında fark ederseniz, lastik zarar görmüş, değiştirtiniz
   • Son olarak yeniden şişirme işleminden sonra aracınızın kontağını tekrar açabilirsiniz ve işlemi yapmış olmanız gerekir. Bmw 1 serisinde lastik basınç sensörünün nasıl sıfırlanacağına dair mantıksal prosedür. Gösterge ışığı kaybolmalı veya birkaç saniye sonra sönmelidir.
   • Bmw 5 Serisi F10 Araçlarınız İçin TIKLAYINIZ.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu36106856209
   MarkaVDO
   Stok DurumuVar
   36106856209

    

   bmw yedek parça fiyat listesi, mercedes yedek parça fiyatları, mini cooper yedek parça, land rover yedek parça

   BMW Yedek Parça Uygun Fiyatlar, Mercedes, Range Rover, Land Rover, Mini Cooper Yedek Parça Fiyatları, Orjinal ve Kaliteli Ürünlerin Tek Adresi

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.