• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   Vizyonumuz ; ECRİN Yedek Parça olarak kurulduğu günden bu yana müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve makul fiyatta hizmet sunarak siz müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir. Bmw Yedek Parça, Mercedes Benz Yedek Parça, Land Rover, Range Rover, Mini Cooper Yedek Parça konusunda 10000'den fazla ürünü sizler için listeliyor ve en uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.

   ECRİN Yedek Parça'nın amacı sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkmaktır. 

   ECRİN Yedek Parça olarak, şunu fark ettik ki mutlu ve tatmin olmuş çalışanlar, daha iyi müşteri hizmeti sunmakta ve müşteri memnuniyetini kolaylaştırmakta. Bunu da ancak iyi bir yönetim ,içten ve pozitif iletişim, ve çalışanlarımıza sağlıklı rahat bir calışma alanı sağlamaktayızki bu da onların yaptıkları işte verimli olmalarını sağlamakta. Çalışanların kendilerini ailenin bir parçası gibi hissetmelerinin de bu açıdan büyük bir rol oynadığını düşünüyoruz.

   Her türlü müşteri ile dürüst ve samimi bir ilişki içindeyiz. Müşterilerimizin arzu ettiği her türlü hizmeti yerine getirmek yegane amacımız. Onlara en iyi teknik donanım ve hizmeti sağlayarak müşterilerimize hak ettiği değeri vermekteyiz. Kendilerine önem verildiğini hissetmelerini sağlamak bizim için çok önemlidir. Üretici ve tedarikçi firmalarla kurduğumuz güçlü ilişkiler sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlamaktadır. Onlarla kurduğumuz profesyonel ilişki bizim şu anki konumumuzda büyük etkendir. Onların bize olan güvenini ve bizim onlara olan güvenimizi sağlamak için çok çalıştık. 

   Olusturduğumuz özgür çalışma ortamı sayesinde herkesin birbirine güvendiği ve birbirini desteklediği bir işyerine sahibiz.
   ECRİNYEDEKPARÇA
    

    

    


   2023 © Ecrin Yedek Parça, Tüm Hakları Saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.